HP2272WMR452RB
MFR.Part #
HP2272WMR452RB
JLCPCB Part #
C406765
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS