NP1061HMC115RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
NP1061HMC115RB
JLCPCB Part #
C3003236
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS