YZD0048-35145-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZD0048-35145-01
Description
-20℃~+70℃ 10.9mm 10000 times 12V 14.5mm 1A 1P 50mΩ Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS