YZ137120133B-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZ137120133B-01
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 11.9mm 12V 13.9mm 1P 2A 50mΩ Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS