XAL16V330
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
XAL16V330
JLCPCB Part #
C3308516
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 330uF 365mA@120Hz ±20% 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS