261-68K-RC
MFR.Part #
261-68K-RC
JLCPCB Part #
C3521145
Description
-55℃~+235℃ 1W 68kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS