261-24K-RC
MFR.Part #
261-24K-RC
JLCPCB Part #
C3448914
Description
-55℃~+235℃ 1W 24kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS