BZT52B2V4S
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B2V4S
JLCPCB Part #
C5805731
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 200mW 50uA 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS