XY-ZH1.5-8PWT
MFR.Part #
XY-ZH1.5-8PWT
JLCPCB Part #
C52190422
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mm 15mm 1A 1x8P 3.68mm 50V 6mm 8 8P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS