XY-XHB2.54-3A11-YT
MFR.Part #
XY-XHB2.54-3A11-YT
JLCPCB Part #
C22391493
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XHB Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS