TS09-CBW1FH6.5
MFR.Part #
TS09-CBW1FH6.5
JLCPCB Part #
C22392204
Package
Plugin-4P,4.5x4.5mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA 6.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS