XY-MX1.25-13A61
MFR.Part #
XY-MX1.25-13A61
JLCPCB Part #
C22366003
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 13 13P 1A 1x13P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS