XY-HA2.54-9PLT
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-HA2.54-9PLT
JLCPCB Part #
C52190649
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x9P 2.54mm 250V 27.4mm 3A 6mm 7.9mm 9 9P Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XHB SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS