PZ1.27-UL2D-9A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PZ1.27-UL2D-9A
JLCPCB Part #
C41429929
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x9P 4mm 9P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS