WAFER-ZH1.5-5PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-5PWZ
JLCPCB Part #
C5359596
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1x5P 250V 2A 3.7mm 4.55mm 5 5P 9mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 ZH Push-Pull,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS