WAFER-XH2.54-2PWB
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-2PWB
JLCPCB Part #
C3029476
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.2mm 7.8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS