TS-1006D-BR12026
MFR.Part #
TS-1006D-BR12026
JLCPCB Part #
C2856649
Package
Plugin,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 12mm 2.6N 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6x6mm Tactile Switches ROHS