WAFER-VH3.96-5PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-5PZZ
JLCPCB Part #
C7429308
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 3A 5 5P 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS