WAFER-VH3.96-3PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-3PWB
JLCPCB Part #
C7429321
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.76mm 13mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 9.55mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS