WAFER-MX1.25B-5PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25B-5PWB
JLCPCB Part #
C19089202
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 11.2mm 1A 1x5P 3.5mm 4.3mm 5 5P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS