WAFER-MX1.5-8PLB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.5-8PLB
JLCPCB Part #
C53278728
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 16.3mm 1x8P 2A 6.4mm 7.25mm 8 8P Beige Copper alloy PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS