FH2.54-09-20PZD
MFR.Part #
FH2.54-09-20PZD
JLCPCB Part #
C7500785
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 2.54mm 20P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS