WAFER-MX1.25-5PWZ-R62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-5PWZ-R62
JLCPCB Part #
C22390405
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 4.7mm 5 5P 8.15mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS