WAFER-XH2.54-13PZZ
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-13PZZ
JLCPCB Part #
C22370281
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 2A 35mm 5.9mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS