WAFER-GH1.25-14PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-GH1.25-14PWB
JLCPCB Part #
C22370223
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P 20.75mm 4.35mm 5mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass GH LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS