WAFER-DF1.25-34PLB-GYR
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-DF1.25-34PLB-GYR
JLCPCB Part #
C20617131
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 150V 17 1A 2 2x17P 34P 46.75mm 5mm 7.25mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS