WAFER-DF1.25-26PLB-GYC
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-DF1.25-26PLB-GYC
JLCPCB Part #
C20617125
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 13 150V 1A 2 26P 2x13P 36.75mm 5mm 7.25mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS