TS-1002-BR15526
MFR.Part #
TS-1002-BR15526
JLCPCB Part #
C920210
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 15.5mm 2.6N 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS