MX1.25-4PWZ-MR
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
MX1.25-4PWZ-MR
JLCPCB Part #
C53134221
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P 6.8mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS