WAFER-0.8-6PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-0.8-6PWB
JLCPCB Part #
C3029328
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.8mm 1 1.85mm 1x6P 2.82mm 30V 500mA 6 6P 7.05mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.8mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS