FH2.54-09-08PZS
MFR.Part #
FH2.54-09-08PZS
JLCPCB Part #
C7500793
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 16P 2 2.54mm 2.54mm 2x8P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS