FH2.0-09-15PZS
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
FH2.0-09-15PZS
JLCPCB Part #
C7500822
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.8mm 2mm 2mm 2x15P 30P 6.35mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS