DGB381-5P20-MB361
MFR.Part #
DGB381-5P20-MB361
JLCPCB Part #
C49286683
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS