BV0914BH3I155E030N100
Extended
Manufacturer
XTALTQ
MFR.Part #
BV0914BH3I155E030N100
JLCPCB Part #
C6474061
Package
SMD-4P,14.7x9.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0V~3.3V 100MHz 3.3V 30mA HCMOS ±15ppm ±30ppm SMD-4P,14.7x9.4mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS