XRT953B47-471MVSYL4
MFR.Part #
XRT953B47-471MVSYL4
JLCPCB Part #
C22447526
Package
Plugin-4P,11.5x7.2mm
Description
1.2A 2 470uH@1kHz 插件-4P,11.5x7.2mm Common Mode Filters ROHS