XRSMW750603-601-03T
MFR.Part #
XRSMW750603-601-03T
JLCPCB Part #
C51484183
Package
SMD-4P,7.5x6mm
Description
10uH@1.0kHz 2 2A 45mΩ 70Ω@1MHz、500Ω@50MHz、600Ω@100MHz SMD-4P,7.5x6mm Common Mode Filters ROHS