XRT953B36-800MHSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-800MHSYL4
JLCPCB Part #
C22447271
Package
Plugin-5P,10x10mm
Description
1.2A 2 80uH@1kHz 插件-5P,10x10mm Common Mode Filters ROHS