XRIM404020S220MGCA
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRIM404020S220MGCA
JLCPCB Part #
C39846863
Package
SMD,4x4mm
Description
-、1.8A 2.9A 22uH、150uH 275mΩ、3.5Ω Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS