XRT16128-303HFRL45
MFR.Part #
XRT16128-303HFRL45
JLCPCB Part #
C30587280
Package
Plugin,D=20mm
Description
1.5A 2 30mH@1kHz 插件,D=20mm Common Mode Filters ROHS