XRRH3D16-150M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRH3D16-150M
JLCPCB Part #
C5351550
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
15uH 295mΩ 450mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS