XRT16128-102VFR1L
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRT16128-102VFR1L
JLCPCB Part #
C22358540
Package
Plugin,D=19.3mm
Description
1 1mH@1kHz 7.8A 插件,D=19.3mm Common Mode Filters ROHS