XRT1495-471VFR1L
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRT1495-471VFR1L
JLCPCB Part #
C30587217
Package
Plugin,D=17.5mm
Description
2 470uH 7.8A 插件,D=17.5mm Common Mode Filters ROHS