XRT1065B36-651MVSYL4
MFR.Part #
XRT1065B36-651MVSYL4
JLCPCB Part #
C22467541
Package
Plugin,D=13mm
Description
1.2A 2 650uH@1kHz 插件,D=13mm Common Mode Filters ROHS