XRT1065B36-401MVSYL4
MFR.Part #
XRT1065B36-401MVSYL4
JLCPCB Part #
C22467531
Package
Plugin,D=13mm
Description
1.2A 2 400uH@1kHz 插件,D=13mm Common Mode Filters ROHS