XRCM3225U1R0K-A600
MFR.Part #
XRCM3225U1R0K-A600
JLCPCB Part #
C49118524
Package
1210
Description
1uH 200mΩ 40@10MHz 600mA 70MHz ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS