XRSMW121006-801-04T
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRSMW121006-801-04T
JLCPCB Part #
C51484187
Package
SMD-4P,12x10mm
Description
18uH@1.0kHz 2 25mΩ 5A 80Ω@1MHz、800Ω@100MHz、850Ω@50MHz SMD-4P,12x10mm Common Mode Filters ROHS