XRRH74-1R0M
MFR.Part #
XRRH74-1R0M
JLCPCB Part #
C5339510
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
15mΩ 1uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS