XR5026T560MVL7
MFR.Part #
XR5026T560MVL7
JLCPCB Part #
C22358334
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.7mm 4A 56uH Toroidal inductor ±10% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS