XRRH3D28-100M
MFR.Part #
XRRH3D28-100M
JLCPCB Part #
C5351530
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
10uH 500mA 92mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS