XR4426TS470MHL5
MFR.Part #
XR4426TS470MHL5
JLCPCB Part #
C22358297
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
0.5mm 2.5A 47uH Toroidal inductor ±10% 插件,D=13.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS